Thriller


"Porzuceni"

Maciej Kaźmierczak
5 października nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się thriller, gdzie akcja dzieje się w Łodzi. Przedstawiam  Porzuconych ("Porzuceni"), którego autorem jest Pan Maciej Kaźmierczak.


Opis książki:

"W jednym z łódzkich parków odnaleziono truchła psów. Pod nimi znajdowało się także ciało zaginionego przed tygodniem chłopca. Świadkiem odkrycia tego makabrycznego cmentarzyska była Malwina Król. 

Tego samego dnia okazuje się, że z domu dziecka, w którym pracuje Malwina, zniknął jeden z podopiecznych - dziewięcioletni Marcin. Chłopiec pobiegł za uciekającym psem i już nie wrócił. Policja nie łączy obu tych spraw, do momentu aż do śledczych z Łodzi zgłasza się komisarz z Gdańska. 

Twierdzi on, że przed trzema laty na plaży doszło do identycznego morderstwa, a sprawy nigdy nie wyjaśniono. Zakopane na wydmie dziecko zostało uduszone, a na jego szyi odkryto takie same ślady po narzędziu zbrodni, jak na ciele zaginionego przed tygodniem chłopca.. 

Rozpoczyna się wyścig z czasem. Śledczy są pewni, że za chwilę zostaną znalezione kolejne groby. Pytanie tylko czyje?"Tytuł: "Porzuceni";
Autor: Maciej Kaźmierczak;
Gatunek: thriller;
Data premiery: 05.10.2022 r.;
Liczba stron: 352
Wydawnictwo Muza.mylivesignature-1

Brak komentarzy: