Nowości wydawnicze październik 2021Thriller psychologiczny

6 października nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się porywający thriller psychologiczny, który wciąga czytelnika w labirynt intryg. Przedstawiam Wam powieść pod tytułem "W cieniu terapeutki", autorstwa Pani Anny Krystaszek
"Dźgnięta nożem policjantka Kamila Grzesiak ginie na służbie. Zna sprawcę, ale nie zdąży o tym nikomu powiedzieć. Gdy na miejsce przybywa jej partner, jest już za późno. Po upływie sześciu lat od tej tragedii morderca nadal pozostaje nieuchwytny.

Kamila tuż przed śmiercią zajmowała się sprawą wypadku samochodowego, w którym zginęli mąż i syn Magdy Różyckiej, uznanej psychoterapeutki. Kobieta długo nie mogła się pozbierać po tej stracie. Teraz odbudowuje swoje życie i znów prowadzi terapię. Jednym z jej pacjentów jest Adam Nawrocki – młody człowiek, który chce się uporać z traumami z dzieciństwa i dręczącymi go demonami przeszłości. Przychodzi do jej gabinetu regularnie i sprawia wrażenie niezdrowo zafascynowanego Magdą, która podejrzewa, że jest przez niego śledzona.

Któregoś dnia pod domem Magdy zostaje znalezione ciało kobiety… Jak się okazuje, ofiarą jest jedna z jej pacjentek. Kto stoi za tym morderstwem? Czy ta brutalna zbrodnia ma jakiś związek z wypadkami sprzed lat? Szokującą prawdę spróbuje odkryć dociekliwy prokurator Jan Hejda..."

Recenzja znajduje się TUTAJ
Thriller

10 października nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się mrożący krew w żyłach, a jednocześnie bardzo wysoko oceniany przez czytelników thriller. Przedstawiam Wam powieść pod tytułem "Znajdź mnie", autorstwa Pani Anne Frasier.
"Seryjny morderca Benjamin Fisher, znany jako Morderca z Inland Empire, od ponad trzydziestu lat odsiadujący wyrok w więzieniu, wreszcie zgadza się zdradzić detektywowi Danielowi Ellisowi miejsce ukrycia zwłok swoich ofiar. Stawia jednak kilka warunków, z których najważniejszy to obecność podczas odkopywania ciał jego córki Reni, byłej agentki i profilerki FBI. Reni nie ma ochoty rozgrzebywać traumatycznej przeszłości, ale musi się zgodzić, ponieważ wciąż czuje się współodpowiedzialna za zbrodnie ojca.

Nadszedł wreszcie czas, żeby raz na zawsze zamknąć ten mroczny rozdział w życiu Reni, rodzin zamordowanych kobiet oraz detektywa Ellisa, dla którego ta sprawa także ma wymiar osobisty. Gdy był małym chłopcem, jego matka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna jest przekonany, że podobnie jak kilkadziesiąt innych kobiet padła ofiarą Fishera.

Reni i Daniel wspólnie będą musieli pokonać setki kilometrów i rozprawić się z mnóstwem złych wspomnień z przeszłości. Wytrawny manipulator i bezwzględny morderca zaskarbił sobie co prawda ich zaufanie, ale dla nich to jeszcze nie koniec historii. Prawdziwy koszmar dopiero się zaczyna..."

Recenzja znajduje się TUTAJ
Brak komentarzy: