Thriller erotyczny"Pragnienie Diabła. Ukryta w czterech ścianach"

Brigitte Wu

Czułam woń jego perfum, a to oznacza, że był bardzo blisko. Obserwował mnie, jednak ja nie miałam zamiaru na niego patrzeć. Siedziałam skulona, ponieważ panicznie obawiałam się tego, że jak wykonam choćby delikatnych ruch, to znowu zrobi mi się potwornie zimno. Byłam przesiąknięta na wskroś strachem. Za każdym razem, gdy tylko pojawiał się na horyzoncie, popadałam w panikę. Nienawidziłam go z całego serca. Jednym z moich marzeń było, żeby w końcu ktoś się go pozbył, pozbawił życia…

Za oknem zimno, a Ty potrzebujesz czegoś na rozgrzanie? Świetnie trafiłeś, ponieważ w dzisiejszej recenzji będzie baaaardzo gorąco. Lubisz powieści, które łączą w sobie miks gatunkowy? Doskonały wybór! Mam coś dla Ciebie. Przedstawiam Ci “Pragnienie diabła. Ukryta w czterech ścianach” (2022, Wydawnictwo Novae Res), czyli mroczną historię z dodatkiem pikanterii, pożądania, namiętności, niegrzecznych gierek. Ten thriller erotyczny autorstwa Pani Britgitte Wu z pewnością rozpali Twoje zmysły do czerwoności! Nie zwlekaj już dłużej, przejdź do dalszej recenzji i dowiedz się, dlaczego warto przeczytać książkę.

Brigitte Wu - polska autorka książek. Od urodzenia mieszka w Kudowie-Zdroju tuż u podnóża Gór Stołowych. Właścicielka agencji marketingowej. Do głównych zainteresowań pisarki można zaliczyć czytanie i analizowanie postawy głównych bohaterów. Tworzy odkąd pamięta, lecz dopiero teraz postanowiła swoją wyimaginowaną historię zaprezentować większemu gronu odbiorców, niż ona sama.

Lisa została wybrana. Kiedy pewnego razu wpada na przypadkowego mężczyznę, nic nie wskazuje na to, że będą mieli ze sobą jakikolwiek kontakt. Tymczasem nieznajomy okazuje się groźnym psychopatą, którego celem jest ukarać kobietę za to, że nie zwróciła na niego uwagi. Aby się odegrać, postanawia uprowadzić Lisę i zrobić z niej swoją niewolnicę. Tym samym młoda kobieta trafia do posiadłości, w której znajduje się siedem przepełnionych złem pokoi. Co kolejny to gorszy. Jej zadaniem jest przejść przez każde przygotowanie dla niej budzące niepokój pomieszczenie. Terror trwa, aż tu nagle relacje między łowcą a ofiarą zaczynają się drastycznie zmieniać, a samo pragnienie odzyskania upragnionej wolności przestaje istnieć.

“Pragnienie diabła. Ukryta w czterech ścianach” to nic innego jak thriller erotyczny. Przyznam się szczerze, że niewiele razy miałam okazję czytać takie połączenie gatunków. Jednak teraz mogę śmiało napisać, że spodobało mi się. Powinnam częściej rozpatrywać się w takich powieściach. Pani Brigitte Wu w swojej twórczości porusza problemy nie tylko na tle psychologicznym, ale także społecznym. Ukazuje między innymi skutki samotności samotności, pożądanie, chęć posiadania drugiej osoby, pragnienie ciepła, bliskości, a nawet syndrom sztokholmski. Zatem, jak można zauważyć, jest to bardzo barwna powieść, która nie tylko porwie Cię, ale i pobudzi Twoje zmysły, rozgrzeje do czerwoności.

Historia jest zdecydowanie intrygująca, ją naprawdę chce się czytać. Autorka nie owija w bawełnę, białe jest białe, adekwatnie czarne jest czarne. Styl pisania zakwalifikowałam do lekkiego, z licznymi wulgaryzmami, zdecydowanie przypadł mi się do gustu. Fabuła, ku mojemu zaskoczeniu okazała się bardzo dynamiczna, wielowątkowa, poprowadzona w pierwszej osobie. Postacie są z jednej strony bardzo realistyczne, a z drugiej ich zachowanie momentami zaskakuje, jest nieprzewidywalne, chwilami mało wiarygodne, nie wierzę w tak szybką metamorfozę ludzką, jaką przeszedł główny bohater. Sama w sobie historia tak bardzo wciąga w swój wyimaginowany świat, że bardzo ciężko jest przestać ją czytać. Tym samym jestem pewna, że twórczość pozostanie w mojej pamięci na długo.

Podsumowując: Nie sądziłam, że thriller erotyczny może okazać się tak fascynującą, pełną napięcia książką, która wbija w fotel, pobudza zmysły. “Pragnienie diabła. Ukryta w czterech ścianach” autorstwa Pani Brigitte Wu, jest lekturą, która w znaczny sposób oddziałuje na wyobraźnie, a także w niej zapada na długo. To książka, od której nie da się oderwać, a jeśli dodać do całokształtu momentami nieco ekscentryczne postacie, wartką fabułę, lekki styl pisania… to powstaje z tego niezła mieszanka wybuchowa, która jest godna polecenia. Czytajcie.Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 268
Moja ocena: 10/10


mylivesignature-1

Brak komentarzy: