Thriller"Głusza"

Mark Edwards
13 kwietnia nakładem Wydawnictwa Muza, ukaże się mrożący krew w żyłach thriller, który chwyta czytelnika za gardło. Poznaj "Głuszę", autorstwa Pana Mark'a Edwards'a.

Opis książki:

"Gdy Tom Anderson wraz z nastoletnią córką trafia do „Płytkich Zdrojów”, ośrodek jest świeżo po rewitalizacji. Malowniczo położony w leśnej głuszy nieopodal jeziora. Okolica przepiękna. Zapowiadają się wspaniałe wakacje.

Jak się niebawem okaże, ten relaks w „środku nicości” obfitować będzie w mocne wrażenia. Urokliwe „Płytkie Zdroje” skrywają bowiem mroczną tajemnicę sprzed lat. Okolica tylko z pozoru jest senna, leniwa i spokojna. Wiele się tu działo, a echa wydarzeń sprzed lat wciąż krążą ponad głowami. Przerażające odgłosy, które raz po raz dobiegają z różnych stron, przyprawiają o dreszcz. W dodatku miejscowi nie są przyjaźnie nastawieni do przybyszów. Atmosferę niepokoju i napięcia wiszącego w powietrzu potęgują niesamowite opowieści. Mówi się o złych duchach, które czają się w głębi lasu. O rytualnym mordzie na pobliskiej polanie. O mordercy, którego nie zdołano schwytać i ukrył się w leśnych ostępach. Gdy wypad za miasto bardziej zaczyna przypominać sceny rodem z horroru niż beztroski wypoczynek, ojciec i córka stają przed trudnym wyborem: odkryć prawdę albo uciec, póki jeszcze mogą..."
mylivesignature-1

Brak komentarzy: