Kryminał"Zły Pasterz"

Michał Wierzba

27 lipca nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się pełen fascynujących tajemnic kryminał "Zły Pasterz", którego autorem jest Pan Michał Wierzba.


Opis książki:

Jan Bogucki po dziesięciu latach wraca do rodzinnego miasta. Zamierza się ustatkować i wyleczyć złamane serce. Po drodze chce jeszcze odwiedzić swoją siostrę, która właśnie kończy archeologiczne praktyki. Kiedy dociera na miejsce, dowiaduje się, że Kasia i jej kolega zniknęli. Wśród studentów aż huczy od plotek o ich romansie i nietypowym odkryciu. Wygląda na to, że po parze młodych pasjonatów został tylko wykopany przez nich szkielet o cechach niepokojąco sprzecznych z tym, co spodziewano się znaleźć w tej ukrytej wśród lasów wiosce. 

Rozpoczynają się poszukiwania. Okazuje się, że jedyny trop prowadzi do rozwiązanej przed dwudziestoma laty sekty kierowanej przez tajemniczego guru. Janek musi nie tylko rozwikłać zagadkę, której sens rozmywa się w medialnym zamieszaniu, ale też stoczyć walkę z samym sobą – z porywczością i demonami, które prześladują go od lat. W prywatnym śledztwie wspiera go emerytowany policjant Horst Miller, dla którego ta sprawa także ma wymiar osobisty.Tytuł: "Zły Pasterz";
Autor: Michał Wierzba;
Gatunek: kryminał;
Premiera: 27.07.2022 r.;
Liczba stron: 608;
Wydawnictwo: Muza.
mylivesignature-1

Brak komentarzy: