Thriller psychologiczny "Mroczne wyznania"

Lisa Unger
28 września nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się thriller psychologiczny pod tytułem "Mroczne Wyznania", którego autorką jest Lisa Unger.


Opis książki:

Selena Murphy wraca pociągiem z pracy do domu. Zajmuje miejsce obok sympatycznie  wyglądającej kobiety. Pociąg rusza, jednak po chwili zatrzymuje się, a z głośników płynie komunikat o jego opóźnieniu. Selena wdaje się w rozmowę z nieznajomą, która przedstawia się jako Martha. Przekonana, że już nigdy więcej się nie spotkają, postanawia wyjawić jej swoje sekrety. Wyznaje, że podejrzewa męża o zdradę z opiekunką ich dzieci, z kolei Martha w rewanżu zwierza się Selenie, że sama ma romans ze swoim szefem. Kobiety zastanawiają się, jak cudownie by było, gdyby ich problemy nagle rozpłynęły się w powietrzu.

Kilka dni później Geneva, niania zatrudniona przez rodzinę Murphych, znika bez śladu, a niegdyś idealne życie Seleny w jednej chwili wywraca się do góry nogami. W toku policyjnego śledztwa wychodzą na jaw kolejne mroczne sekrety, a zgodne dotąd małżeństwo Murphych zaczyna się rozpadać… Gdzie się podziewa zaginiona opiekunka i kim była nieznajoma pasażerka z pociągu? Prawda okaże się szokująca. "Tytuł: "Mroczne wyznania" (Confession on the 7:45)
Autorka: Lisa Unger;
Gatunek: thriller psychologiczny;
Przekład: Ewa Skórska;
Ilość stron: 384;
Data premiery: 28.09.2022 r.;
Wydawnictwo: Muza.
mylivesignature-1

Brak komentarzy: