Kryminał"Granica możliwości"

Ryszard Ćwirlej
11 stycznia 2023 roku, nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się książka rozpoczynająca nową serię kryminalną. Przedstawiam powieść pod tytułem "Granica możliwości", której autem jest Pan Ryszard Ćwirlej.


Opis książki:

"Rok 1990 to początek nowej ery. Kończy się czas Polski Ludowej a zaczyna Polska demokratyczna. Ale ta zmiana nie dokonuje się bezboleśnie. Nikt jeszcze nie wie jak ma wyglądać ten kraj i gdzie kończy się prawo, a zaczyna bezprawie. W nowej rzeczywistości zagubieni są nawet policjanci, którzy jeszcze do niedawna byli milicjantami. Za to doskonale odnajdują się w niej wszyscy ci, którzy szybko i za wszelką cenę chcą się dorobić.

W okolicach podpoznańskiej Opalenicy dochodzi do wypadku drogowego. W jadącym z Niemiec passacie giną kierowca i pasażer. W aucie nie ma pieniędzy, dokumentów ani żadnego towaru, a przecież każdy jadący do Polski samochód wypchany jest po brzegi tym, co można dostać na Zachodzie, a czego brakuje w polskich sklepach. To budzi podejrzenia młodej i ambitnej prokuratorki Brygidy Bocian."


Tytuł: "Granica możliwości";
Autor: Ryszard Ćwirlej;
Gatunek: kryminał;
Ilość stron: 480;
Data premiery: 11.01.2023 r.;
Wydawnictwo: Muza.

mylivesignature-1

1 komentarz:

  1. Lubię tego autora, zatem i tę książkę przeczytam📗📖😊
    Pozdrawiam miło🌷🤗
    https://spacerem-przez-zycie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń