Prezentacja wybranych nowości wydawniczych listopada 2020 roku.

Post będzie edytowany na bieżąco.
Premiera "Małych sekretów" autorstwa Jennifer Hillier nastąpi 12 listopada. Jest to historia o miłości rodziców do swojego uprowadzonego dziecka, o sile walki o jego dobro. Powieść będzie idealna dla czytelników, którzy lubują się w mrocznych książkach, wykorzystujących motyw młodego człowieka. Lektura ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.

------>Recenzja znajduje się TUTAJ<------

TRAILER


"Nadzieja utrzymuje się przez pewien czas, ale kiedyś się wyczerpuje. To błogosławieństwo i przekleństwo zarazem. Trzyma się nadziei i dzięki temu wciąż jakoś ciągnie, gdy wszystko inne zawodzi. 
Jednak nadzieja może także być potworna. Sprawia, że wciąż pragniesz, czekasz, wypatrujesz czegoś, co być może nigdy nie nadejdzie. Jest jak szklana ściana pomiędzy tym, gdzie jesteś teraz, a tym, gdzie chcesz się znaleźć. Widzisz życie, którego pragniesz, ale nie możesz go mieć. Jesteś rybką w akwarium."


"Jeśli się na kogoś wydzierasz, to choć trochę ci na nim zależy, a gdy on odpowiada wrzaskami, to oznacza, że i jemu zależy na tobie." 


"I takie właśnie jest życie, prawda? Seria poślizgnięć i zaczepów, pomyłek i wyrzutów sumienia, nieustanny akt żonglerki polegający na udawaniu, że czujesz się dobrze, kiedy jedyne, co chce się zrobić, to rozpaść się."


"Ostateczne pogodzenie się z losem jest trudne bez względu na to, czy otrzymuje się potwierdzoną informację, czy dochodzi do temu samemu." 

 

mylivesignature-1

Brak komentarzy: