FANTASY

Premiera powieści pod tytułem "Korzenie" autorstwa Hanny Król nastąpi 7 grudnia.

"Kanibalizm jest częstym zjawiskiem na viridiańskim globie, a jego źródłem są głównie upodobania kulinarne oraz podłoże seksualne. Ludzkie ciało osiąga zawrotne ceny na czarnym rynku, im młodsze tym bardziej wartościowe, a prawdziwą gratką dla smakoszy jest mięso noworodka.".

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa AlterNatywne

------> Recenzja znajduje się TUTAJ <------
POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA

Premiera twórczości Magdaleny Meldo, pod tytułem "Okruchy" odbędzie się 23 grudnia.

"Tajemnice rodzinne kładą piętno na znajomości Agi i  Kaja, trudna sytuacja szkolna, zawiść rówieśników, walka o dominację sprawiają, że drogi tych dwojga rozchodzą się coraz bardziej...".

Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa AlterNatywne

------> Recenzja znajduje się TUTAJ <------

THRILLER

"Tuż za ścianą" autorstwa Louise Candlish swojej premiery doczeka się tuż na początku               2021 roku  (13 stycznia).

"Darren i Jodie, którzy wprowadzają się do jednego z domów, z nikim się nie liczą. Puszczają w nocy głośną muzykę, zaczynają uciążliwy remont i handlują na swojej posesji używanymi samochodami. Pewnego sobotniego ranka dochodzi do tragedii, która wstrząsa lokalną społecznością...".

Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza

------> Recenzja znajduje się  TUTAJ <------


THRILLER

  Premiera elektryzującej powieści pod tytułem "Dlaczego właśnie ja" autorstwa E.G. Scott odbędzie się 27 stycznia. 

"Charlotte, po zniknięciu jej chłopaka zostaje uwikłana w zagadkę śmierci obcej kobiety. Ma również chłopaka, Petera, który podaje się za agenta specjalnego, jednak sama o nim niewiele wie. Mężczyzna nalega, aby ich związek pozostał tajemnicą. Dlatego kiedy Peter znika bez słowa, Charlotte obawia się zgłosić jego zaginięcie na policję."

 Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.

------> Recenzja znajduje się TUTAJ <------

mylivesignature-1

Brak komentarzy: