THRILLER


Już niebawem, bo 14 kwietnia odbędzie się premiera książki autorki "Małych sekretów" - Jennifer Hillier, pod tytułem "Ty będziesz następna". Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Muza.


"Kiedy szesnastoletnia Angela Wrong, najpopularniejsza dziewczyna w szkole, znika be śladu, nikt z jej przyjaciół nie ma pojęcia, co się mogło stać.

Czternaście lat później szczątki Angeli zostają znalezione w lesie. A Kaiser - detektyw policji w Seattle - jest przekonany, że odkrył prawdę: Angela była ofiarą Calvina Jamesa, nazywanego przez policję Dusicielem ze Sweetbay. Tego samego człowieka, który zamordował trzy inne kobiety.

Jednak wkrótce odnalezione zostają poćwiartowane ciała innych ofiar. Czy mordercą jest zbiegły z więzienia Calvin James, czy może w Seattle grasuje naśladowca słynnego Dusiciela z Sweatbay? Prowadzący śledztwo policjanci zdają sobie sprawę, że to, co wydarzyło się w noc morderstwa, było o wiele bardziej skomplikowane i mrożące krew w żyłach, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić..."

------>Recenzja znajduje się TUTAJ<------


LITERATURA OBYCZAJOWA I ROMANSPremiera najnowszej powieści autorki bestsellera "Milion nowych chwil" - Katherine Center, pod tytułem "To, czego pragniesz" odbędzie się 21 kwietnia, nakładem Wydawnictwa Muza.

Autorka w swojej najnowszej książce przekonuje, że w nawet najsmutniejszych momentach można zaznać odrobinę radości.

"Samantha Casey jest zadowoloną z życia bibliotekarką w Kempner School. Ku przerażeniu Sam nowym dyrektorem zostaje jej dawny znajomy i współpracownik, Duncan Carpenter, w którym kobieta w przyszłości się podkochiwała. Samantha pamięta go jako czarującego, wyluzowanego mężczyznę, dla którego straciła kompletnie głowę. On jednak nie odwzajemniał jej uczuć. Brak zainteresowania ze strony Duncana, którego widok każdego dnia łamał jej serce, oraz chęć uniknięcia niezręcznych sytuacji sprawił, że Sam postanowiła przenieść się do innej szkoły.

Mężczyzna, który obejmuje posadę dyrektora, w niczym nie przypomina człowieka, którego Sam pokochała. Zmianie uległ nie tylko jego wygląd, ale i osobowość. Duncan jest wiecznie ponury, niesympatyczny i ma obsesję na punkcie przestrzegania regulaminu. Panująca na szkolnych korytarzach przyjacielska atmosfera nie jest dla niego priorytetem. Dyrektor Carpenter zamienia uczynić z Kempner School jedną z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych, których głównym celem będzie dbanie o bezpieczeństwo uczniów. Samancie trudno w to uwierzyć, że ten sam mężczyzna, ale chwilami zdaje się dostrzegać, że pod maską służbisty kryje się dawny Duncan - pełen ciepła i uroku.

Czy kobiecie uda się przebić przez mur, który zbudował wokół siebie Duncan? Jaka przyszłość czeka Sam i Duncana? Czy każde z nich odnajdzie drogę do upragnionego szczęścia?"

------>Recenzja znajduje się TUTAJ<------
Brak komentarzy: