Nowości wydawnicze czerwiec 2021
REPORTAŻ


6 czerwca nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się powieść z gatunku true crime, czyli autentyczne historie mrożące krew w żyłach. Przedstawiam Wam "Morderczynie i psychopatki" autorstwa Nahlah Saimeh

"Osiem kobiet. Łączy je jedno – zbrodnia. „Morderczynie i psychopatki” to fascynujący reportaż kryminalny przeznaczony dla czytelników o mocnych nerwach. Jego autorka od lat poświęca się badaniom nad motywacją sprawców przestępstw, także tych najcięższych. Opierając się na wiedzy naukowej oraz wieloletnim doświadczeniu w zawodzie, dr Saimeh analizuje psychikę kobiet, które z zimną krwią i premedytacją dokonują zbrodni lub są perfidnymi manipulantkami. Na kartach swojej książki przedstawia sylwetki ośmiu z nich."

------> Recenzja znajduje się TUTAJ <------


THRILLER

16 czerwca nakładem Wydawnictwa Muza pojawi się mroczna powieść z wątkiem romantycznym. Przedstawiam Wam "Zamilknij na zawsze" autorstwa Keri Beevis.


"Lila Amberson jako jedyna wyszła cało z tragicznego wypadku drogowego. Po opuszczeniu szpitala powoli dochodzi do siebie. Niestety niewiele pamięta z tego, co się wydarzyło. Po serii niepokojących incydentów zaczyna bać się o swoje bezpieczeństwo. Czy popada w paranoję, czy naprawdę dzieje się coś złego?

Ceniony autor kryminałów, Jack Foley nie może otrząsnąć się z szoku. W tym samym wypadku zginęła jego siedemnastoletnia siostra. Kiedy pierwszy raz spotyka Lilę, nie jest w stanie zapanować nad emocjami i obwinia ją o śmierć Stephanie. Lila wręcza mu medalion, który rzekomo należał do jego siostry, jednak w związku z tym tajemniczym przedmiotem pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi.

Lila i Jack angażują się w amatorskie śledztwo, żeby wyjaśnić, co tak naprawdę stało się późnym wieczorem, kiedy doszło do tragedii. Nie są jednak świadomi, że ktoś uważnie ich obserwuje. Ktoś, kto ma bardzo wiele do stracenia, i jest gotów zrobić wszystko, żeby uciszyć tych, którzy spróbują odkryć prawdę."

------> Recenzja znajduje się TUTAJ <------

mylivesignature-1

Brak komentarzy: