Horror"Źródło mrozu"

R.G. Sawicki
29 czerwca nakładem Wydawnictwa AlterNatywne ukaże się horror naznaczonymi mrocznymi siłami, o których nawet nie masz pojęcia. Poznaj "Źródło mrozu" autorstwa R.G. Sawickiego.


Opis książki:

"Andrzej prowadzi typowy kawalerski żywot. Pewnego dnia spostrzega, że pomimo usilnych prób nie może opuścić Lublina – miasta, w którym mieszka. Telefon odmawia posłuszeństwa, do mężczyzny nie docierają żadne informacje z zewnątrz, wydaje się, że rzeczywistość uwzięła się na niego i postanowiła go odizolować od życia, które dotychczas znał. Dziwna sytuacja ma też swoje dobre strony – Andrzej wszystko dostaje za darmo. Jednak po pewnym czasie panujący stan rzeczy zaczyna mu ciążyć. Wizyta w barze „Tawerna” daje możliwość wyjaśnienia, co się stało z jego życiem i powrotu do status quo. Należy tylko znaleźć punkty zakreślone na pewnej tajemniczej mapie…

Czy Andrzej skorzysta z danej mu szansy? Jaką rolę odegra Monika – dziewczyna, która na swoje nieszczęście dała się wciągnąć w tę niebezpieczną przygodę?

Źródło mrozu to powieść, która buduje atmosferę niezwykłości i lęku. Porusza kwestie braku szczerości wobec bliskich w obliczu walki o przetrwanie, a wnikliwego czytelnika zostawia z niewygodnymi pytaniami dotyczącymi moralności oraz stanu psychicznego ludzi. Przede wszystkim jest to wciągający horror, który zaskakuje, wywołuje emocje i straszy niepokojącym, ciężkim klimatem."


Tytuł: "Źródło mrozu";
Autor: R.G. Sawicki;
Gatunek: horror;
Ilość stron: 296;
Data premiery: 29.06.2022 r.;
Wydawnictwo: AlterNatywne.
 

mylivesignature-1

Brak komentarzy: