Thriller psychologiczny
"Nie wierzcie jej"

Jane Heafield
20 lipca nakładem Wydawnictwa Muza ukaże się pełen zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek thriller psychologiczny. Przedstawiam "Nie wierzcie jej" autorstwa Pani Jane Heafield.

Opis książki:

"Podczas pobytu Lucy i Toma Packhamów w domku letniskowym w miejscowości Cullerton w hrabstwie Lancashire mężczyzna znika w niejasnych okolicznościach. Na miejsce zdarzenia przybywa siostra zaginionego, Mary, którą zaniepokoił brak kontaktu ze strony brata.

Lucy od początku twierdzi, że nie ma pojęcia, co się stało z mężem. Mary, która nie darzy szwagierki sympatią, jej nie wierzy. Jest przekonana, że kobieta z zimną krwią zabiła Toma, po czym ukryła zwłoki. Sprawę zgłasza policji. Na niekorzyść Lucy przemawia fakt, że w małżeństwie Packhamów od dawna się nie układało. Niepokój detektywów budzą również pokrętne wyjaśnienia Lucy, która ewidentnie plącze się w zeznaniach. Stopniowo na jaw wychodzą kolejne fakty. I coraz więcej poszlak wskazuje na winę Lucy. Ona jednak utrzymuje, że Tom żyje i zostawił ją dla innej kobiety.

Co naprawdę wydarzyło się w domku letniskowym Kaskada? Czy Lucy rzeczywiście stoi za  zniknięciem męża? A może za tym wszystkim kryje się coś o wiele bardziej złowrogiego?"


Tytuł: "Nie wierzcie jej";
Autorka: Jane Heafield;
Gatunek: thriller psychologiczny;
Premiera: 20.07.2022 r.;
Przekład: Jacek Żuławnik;
Liczba stron: 384;
Wydawnictwo: Muza.

mylivesignature-1

Brak komentarzy: