Literatura obyczajowa i romans, erotyk"Pan Dziennikarz"

Anna Margot
Miłość z Toruniem w tle.

Znałam ten głos z telewizji. Wszędzie rozpoznałabym ten ociekający seksem baryton. Odwróciłam się, a wtedy zobaczyłam jego przepiękne niebieskie oczy, które aż tryskały iskierkami. Chyba sparaliżowało mi nie tylko ciało, ale również głos. Nie mogłam wydusić z siebie dosłownie nic. Wyciągnął rękę do mnie, a ja dalej siedziałam i gapiłam się w niego jak sroka w gnat. Na szczęście były przy mnie moje przyjaciółki, które odpowiedziały za mnie, a jedna z nich nawet odsunęła mi krzesło, abym mogła wstać. Wstałam i pozwoliłam, aby jego dłoń chwyciła moją. Tego, co nastąpiło potem zdecydowanie nie spodziewałam się…

“Pan Dziennikarz” wyrusza na podbój damskich serc!

Czy słyszałeś już o twórczości Anny Margot - “Pan Dziennikarz”? Książka ukazała się 9 lutego 2024 roku, nakładem Wydawnictwa Novae Res i często przypisuje ją się do gatunku “literatura kobieca”.

Novae Res jest wydawnictwem działającym od 2007 roku, prawdopodobnie jednym z najbardziej aktywnych w Polsce. Siedziba ich mieści się w Gdyni. Od 2019 roku są członkami Stowarzyszenia Autorów i Wydawców Copyright Polska. Wydawnictwo skupia się głównie na powieściach z gatunku: beletrystyka, literatura popularnonaukowa. Nakładem Novae Res ukazało się ponad 200 książek, natomiast w mediach pojawiło się ponad 1000 recenzji. Wypromowali między innymi: Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Magdalenę Knedler, czy Jolantę Kosowską.

“Życie pisze najbardziej EKSCYTUJĄCE HISTORIE”

Alina opija swoją wolność uzyskaną po rozwodzie w jednym z toruńskich klubów. Między kolejnymi drinkami poznaje niejakiego Gabriela - popularnego dziennikarza sportowego, którego przebojowe życie opisuje większość portali plotkarskich.

Już od pierwszego wspólnego tańca wyczuwalna jest między nimi chemia, jednak Alina nie ma zamiaru być jego zdobyczą na jedną noc i być gwiazdą internetu, dlatego mimo zalotów mężczyzny postanawia w samotności wrócić do domu.

Los jednak sprawia, że kolejnego dnia znowu na siebie wpadają i tym razem Ali nie może oprzeć się jego urokowi osobistemu. Para zaczyna spotykać się, a każde ich kolejna randka staje się coraz bardziej namiętna. Mimo że nic sobie nie obiecywali, stają się sobie coraz bardziej bliscy. Czy ta przygoda ma prawo przynieść szczęśliwe zakończenie?

“Pan Dziennikarz” to lekka powieść erotyczna osadzona w Toruniu. To idealna lektura dla kobiet lubujących się w ckliwych, bajkowych, przepełnionych uniesieniami fabułach.

Przeżywając przygody z główną bohaterką mój nastrój zmieniał się jak w kalejdoskopie. Jest to historia, która potrafi swoimi dialogami, gestami rozbawić aż do łez, a także wywołać rumieńce na twarzy. Uwierzcie, potrafi być naprawdę gorąco i zmysłowo oraz niegrzecznie.

Fabuła jest dynamiczna, mimo nagłych zwrotów akcji niestety trochę przewidywalna, a z czasem i staje się monotonna. Z drugiej strony niesamowicie pobudza wyobraźnię oraz zapada w pamięci. Została podzielona na rozdziały, te natomiast zostały przypisane dwóm głównym bohaterom - Alinie i Gabrielowi. Dlatego też raz widać świat z perspektywy Ali, żeby następny epizod był poświęcony Gabrielowi. Anna Margot przedstawia tę samą sytuację z dwóch punktów widzenia, co też jest szalenie ciekawe i zarazem komiczne. Widać różnicę w myśleniu kobiety i mężczyzny.

Napisana została bardzo, bardzo lekkim, humorystycznym językiem, który czyta się bardzo szybko, który intryguje i pochłania w całości. Nie pozwala oderwać się od Pana Dziennikarza.

Postaciami są ludzie z bagażami doświadczeń. Każdy z nich jest inny, lecz łączy ich jedno wbrew pozorom brakuje im bliskości drugiej osoby, szczerego zainteresowania, wsparcia. Sprawia to, iż bohaterzy są bardzo uczuciowi, trochę skryci, budujący wokół siebie różne aury między innymi: niedostępności, czy tajemniczości. Autorka genialnie uzewnętrznia emocje, trochę gorzej jej poszło z cechami fizycznymi. Jednak i tak jestem pod wrażeniem, jak ładnie wygląda całokształt.

Podsumowując: “Pan Dziennikarz” Anny Margot to zmysłowa, namiętna, czasami aż gorąca powieść kobieca z masą wątków erotycznych, która niesamowicie pobudza wyobraźnię, od której ciężko oderwać się. Czytanie jej okazało się fantastyczną odskocznią od życia codziennego. Świetnie bawiłam się przeżywając przygody z ogniem i wodą, czyli z Aliną i Gabrielem. Uśmiałam się, czasem nawet i zawstydziłam. Ta książka jest idealna z małym minusem. Bardzo mi się podobała. Polecam.Tytuł: "Pan Dziennikarz";
Autorka: Anna Margot;
Gatunek: erotyk, literatura obyczajowa i romans;
Ilość stron: 362;
Data premiery: 09.02.2024r.;
Wydawnictwo: Novae Res;
Moja ocena: 9/10.
mylivesignature-1

Brak komentarzy: